Hakkında

Neler hakkında sorular sorabilirim ?

Aslında belirli bir konu yok. Yasaklı içerikler dışında istediğin soruyu sorabilirsin. Sadece dikkat etmen gereken sormak istediğin soruyu anlaşılır ve güzel dille anlatman. Sonrası zaten uzmanımızın cevap vermesine kalıyor.

Hangi konular hakkında sorular soramam ?

Öncelikle şu bilinmelidir. Uzmanblog.net bir sohbet sitesi değildir. Sorular sorarak uzmanlarımızdan cevap alabileceğiniz bir sitedir. Yasaklı içerikler konusunda hassasiyetimiz vardır. Bu yasaklı içeriklere cinsel içerik, bahis, kumar vb. içerikler girmektedir. Bu tür içerikler tespit edilmesi durumunda içerik silinip kullanıcı engellenmektedir.

Siteyi nasıl kullanabilirim ve soru sorabilirim ?

Sitemizi kullanabilmeniz ve soru sorabilmeniz için üye olmalısınız. Üye olmadan sadece daha önceden sorulmuş soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Eğer bir sorunuz varsa sitemize üye olarak sorunuzu sorabilir ve uzmanlarımından cevap bekleyebilirsiniz. Cevap aldığınız taktirde sizi mail ile bilgilendiriyoruz. Uzmanımız cevap yazmasa bile diğer üyelerden gelen cevaplar olabilir.

Peki cevap doğru mu yanlış mı nasıl anlayacağız ?

Sorunuzu sorduğunuz taktirde sorunuz ile ilgili uzmana bildirim olarak gider. Uzmanımız sorunun cevabını en doğru şekilde vermeye çalışır. Şayet cevap vermediği durumda üyelerden cevap ve yorum gelebilir. Üyelerden gelen cevap ve yorumlar diğer kullanıcılar tarafından 3 puan aldığı taktir de o cevap veya yorum doğru olarak kabul edilir.

Üye olmak ve üye girişi yapmak zorundamıyım ?

Üye olmak ve üye girişi yapmak gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Üye olmadan sadece diğer üyelerin sorduğu soruları okuyabilirsiniz. Ayrıca üyelik ücretsizdir. Sonsuza kadar da öyle kalacaktır. :)

Sorulan sorulara ve verilen cevaplara güvenebilirmiyim ?

Biz uzmanblog ekibi olarak bu konuya çok hassas yaklaşıyoruz. Yanıltıcı ve sürekli yanlış verilen cevapları gördüğümüz taktirde düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Uzmanlarımızı çok dikkatli seçiyoruz. Belirli soru ve testlerden geçirdikden sonra uzman olarak alıyoruz. Güven sarsıcı bir durum olmadan siz değerli kullanıcılarımızın doğru cevaplara ulaşmasını sağlıyoruz.

Bilgiliyim ve uzman olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Bilgine ve kendine güveniyorsan [email protected] mail atabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsin. Detaylı bilgi isteyebilirsin.